
"Цветовете на многообразието"
21 август 2019, Сряда | 16:59 | прессъобщение
Тридневен фестивал "Цветовете на многообразието" във Велинград
Велинград ще е домакин на тридневен фестивал по доброволчески проект „Цветовете на многообразието”, който се реализира от Сдружението на младите психолози в България "4-ти Април", с финансовата подкрепа на програма „Еразъм +” и с търсено партньорство на организации от Испания и Турция.
Дейностите по проекта се реализират от доброволци в периода 1.12.2018г. - 31.11.2019г, а фестивалът във Велинград е от 23 до 25 август. Предвиждат се много и разнообразни активности, в които могат да се включат, както велинградчани така и гостите на града. В програмата са заложени театрален спектакъл, работилници за рециклиране, малка олимпиада, зумба, йога на смеха, а избраните места за тях са площад „Н. Гяуров”, парк „Вельова баня”, Художествената галерия и основно хотел „Зора”.
Коментари
Изпратете коментар.
Тази страница е защитена от Закона за авторско право и сродните му права. Никоя част от тази страница не може да бъде използвана под какъвто и да е начин без изричното, писмено съгласие на авторите.
© 2009-2010 - Gradvelin.com - Велинградска медийна и информационна агенция - Всички права запазени