
162 години от рождението на Ботев
06 януари 2010, Сряда | 20:10
ОУ "Христо Ботев" почете паметта на своя патрон
Най-старото училище във Велинград - ОУ "Христо Ботев", днес - 6 януари, отбеляза 162 години от рождението на своя патрон Христо Ботев. В 10:30 ч. във фоайето на училището се събраха всички учители и ученици, за да почетат рождената дата на големия революционер. Директорката на училището Мариана Байлова поздрави всички, а след нея Иван Бандаков и Анета Милова направиха кратка презентация на живота на пламенния поет и всеотдаен борец за свобода Христо Ботев. Вижте част от презентацията:
Коментари
nai qakoyto oo4ilishte
![]()
nai qkoto daskalo v cel vg
otvarat nai gadnoto y4
nai-gotinoto daskalo v cql VENILGRAD.Naistina tuk sa nai-dobrite u4iteli.
Най-готиното училище в целия град.Там са работили и сега работят най-милите и добри учители.Там са и най -хубавите ми спомени от моето детство и образование
Изпратете коментар.
Тази страница е защитена от Закона за авторско право и сродните му права. Никоя част от тази страница не може да бъде използвана под какъвто и да е начин без изричното, писмено съгласие на авторите.
© 2009-2010 - Gradvelin.com - Велинградска медийна и информационна агенция - Всички права запазени