Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Програма за футбол на ученическите спортни игри

24 февруари 2017, Петък | 14:54 | прессъобщение

Програма за футбол на ученическите спортни игри

Общински турнир - Велинград

Програма за футбол
 
27.02 (понеделник) - 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/ - 
Фелдшер – Дияна Кунчева
Група „А“ /I кръг/
14:00 ч – ОУ „Христо Ботев” /Велинград/ – ОУ „Иван Вазов” /Пашови/
14:45 ч – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/ – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/
Група „В“ /I кръг/
15:30 ч – ОУ „Георги Бенковски” /Велинград/ – СУ „Методий Драгинов” /Драгиново/
16:15 ч – СУ „Васил Левски” /Велинград/ – ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/
 
28.02 (вторник) – 11-12 клас /СТАДИОН „ЧЕПИНЕЦ“/ - 
Фелдшер - Кадир
Група „А“ (среща №1)
13:30 ч – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/ – ПГИТ „Алеко Константинов” /Велинград/
28.02 (вторник) – 8-10 клас
Полуфинал №1
15:00 ч – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/ – ПГГС „Христо Ботев” /Велинград/
Полуфинал №2
16:30 ч – СУ „Васил Левски” /Велинград/ – ПГИТ „Алеко Константинов” /Велинград/
 
01.03 (сряда) - 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/ - 
Фелдшер – Мария Денизова
Група „А“ /II кръг/
14:00 ч – ОУ „Христо Ботев” /Велинград/ – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/
14:45 ч – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/ – ОУ „Иван Вазов” /Пашови/
Група „В“ /II кръг/
15:30 ч – ОУ „Георги Бенковски” /Велинград/ – ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/
16:15 ч – СУ „Васил Левски” /Велинград/ – СУ „Методий Драгинов” /Драгиново/
 
06.03 (понеделник) - 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/ - 
Фелдшер – Елена Терзиева
Група „А“ /III кръг/
14:00 ч – ОУ „Христо Ботев” /Велинград/ – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/
14:45 ч – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/ – ОУ „Иван Вазов” /Пашови/
Група „В“ /III кръг/
15:30 ч – ОУ „Георги Бенковски” /Велинград/ – СУ „Васил Левски” /Велинград/ 
16:15 ч –  ОУ „Неофит Рилски” /Велинград/ – СУ „Методий Драгинов” /Драгиново/
 
 
07.03 (вторник) - 11-12 клас /СТАДИОН „ЧЕПИНЕЦ“/ - 
Фелдшер – Мария Денизова
Група „А“ (среща №2)
13:30 ч – СУ „Хр. Смирненски” /Св. Петка/ – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/
07.03 (вторник) – 8-10 клас
Среща за 3-4 място
15:00 ч – Загубил от полуфинал 1 – Загубил от полуфинал 2
Финал
16:00 ч – Победител от полуфинал 1 – Победител от полуфинал 2
 
08.03 (сряда) - 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/ - 
Фелдшер – Елена Терзиева
Полуфинал 1
14:00 ч – Победител от гр. „А“ – Втори от гр. „В“
Полуфинал 2
15:00 ч – Победител от гр. „В“ – Втори от гр. „А“
 
09.03 (четвъртък) - 11-12 клас /СТАДИОН „ЧЕПИНЕЦ“/ - 
Фелдшер –  Атидже Налбантова
Група „А“ (среща №3)
13:30 ч – ПГИТ „Алеко Константинов” – СУ „Св. Св. Кирил и Методий” /Велинград/
Група „B“ (решителна среща)
15:00 ч – ПГГС „Христо Ботев” /Велинград/ – ПГД „Иван Вазов” /Велинград/
 
10.03 (петък) - 5-7 клас /ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН/ - 
Фелдшер – Нели Джамбазка
Среща за 3-4 място
14:30 ч – Загубил от полуфинал 1 – Загубил от полуфинал 2
Финал
15:30 ч – Победител от полуфинал 1 – Победител от полуфинал 2
 
13.03 (понеделник) - 11-12 клас /СТАДИОН „ЧЕПИНЕЦ“/-
Фелдшер – Нели Алексиева
Среща за 3-4 място
14:00 ч – Втори от гр. „А“ – Втори от гр. „В“
Финал
15:30 ч – Победител от гр. „А“ – Победител от гр. „В“
 
 
Забележка: Организаторите си запазват право на промени в програмата.

Коментари

Няма коментари

Изпратете коментар.

Вашето име (псевдоним):

:):Dlol  :(:<  huh  thumbdownthumbup  c

Вашият имейл:

 Екипът на Градвелин.ком си запазва правото да изтрива коментари по собствена преценка. При неточности в публикациите, моля информирайте ни по скайп или имейл.

Най-коментирани новини през последния месец:

Някогашните българи
22 септември 2017 | 17:58
 

Тази страница е защитена от Закона за авторско право и сродните му права. Никоя част от тази страница не може да бъде използвана под какъвто и да е начин без изричното, писмено съгласие на авторите.

© 2009-2010 - Gradvelin.com - Велинградска медийна и информационна агенция - Всички права запазени